O nás

Ženy si zaslúžia oceniť. Odvahu, kreativitu a húževnatosť, s akou kráčajú za svojim cieľom, vyzdvihujeme v našej súťaži už od roku 1999. Podnikateľka Slovenska je tou najlepšou platformou, ako vzdať hold podnikavému duchu dám, ktoré aj takto tvoria budúcnosť krajiny a pretvárajú komunity, či celé regióny Slovenska.

 

SBA

Organizátor súťaže
Podnikanie ženskú ruku potrebuje

Slovak Business Agency ako jedinečná platforma verejného a súkromného sektora, ktorá sa snaží aj o systematickú a cielenú podporu ženského podnikania, organizuje súťaž Podnikateľka Slovenska od roku 1999.

Dve dekády organizovania tejto prestížnej súťaže nás presvedčili, že stojí za to pomáhať ženám v ich boji za samostatnosť. Ich boj za právo na úspešné podnikanie dáva zmysel našej snahe oceňovať a vyzdvihovať príbehy, aké svojimi podnikateľskými osudmi píšu. Ženy nesymbolizujú len krásu a poriadok, sú vynaliezavé, húževnaté a uvažujú hospodárne. Ich snaha ženie dopredu nielen nás, ale pomáha celým komunitám, regiónom a samotnému Slovensku.

Čoraz viac žien sa rozhodlo kráčať cestou samostatnosti, odvážne realizuje svoju podnikateľskú víziu. Cieľavedome, zanietene, vášnivo a pritom, ak si to situácia vyžaduje, aj so schopnosťou priznať si chybu. No s o to väčším nasadením splniť si svoj pracovný sen. Podnikateľský sektor ženy potrebuje. Ich energiu a často vzájomnú synergiu, ktorú do svojho podnikania vkladajú vnímame ako jeden z hnacích motorov našej spoločnosti. Sme hrdí, že ako organizátor súťaže, môžeme stále stáť po ich boku. Spolu tak vnímame, ako sa Slovensko mení.