AKTUALITY

ROZMÝŠĽATE NAD TÝM, ŽE ZAČNETE PODNIKAŤ?
TAK TREBA NIEČO PODNIKNÚŤ!

Jubilejný ročník v záplave diamantov

ALO diamonds sa stal hlavným partnerom súťaže Podnikateľka Slovenska


Podnikanie je jedinečná cesta za životným úspechom, diamanty zasa jedinečným spôsobom ako prezentovať harmóniu a stabilitu života. O diamantoch sa nehovorí len ako o najvzácnejších drahých kameňoch, no aj ako o metafore mágie života. Magickým bude aj jubilejný 20. ročník súťaže Podnikateľka Slovenska. Aj preto, že značka ALO diamonds sa stala partnerom súťaže. S jediným cieľom: vzdať hold kreativite, odvahe a pracovitosti slovenských podnikateliek, ktoré podujatie už dve dekády pravidelne oceňuje.

Prihlasovanie do súťaže, ktorej víťazky spoznáme v ďalší magický dátum – 20. 2. 2020 v Historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky v Bratislave – je v plnom prúde. „Ženy ma inšpirujú od počiatku tvorby. V ALO diamonds tvoríme šperky, ktoré zaznamenávajú jedinečnosť životných okamihov a odovzdávajú ju aj ďalším generáciám. Z inšpirácie ženami a krásy drahokamov sa stáva skutočnosť, ktorú napĺňame už 25 rokov. Vážim si, že naše šperky môžu byť súčasťou vašich príbehov,“ uviedol Alojz Ryšavý riaditeľ spoločnosti ALO diamonds.

Spoločnosť ALO diamonds, ktorá ako prvá z Česka a Slovenska začala nakupovať diamanty na svetových burzách buduje značku už 25 rokov.  Cesta klenotníka Alojza Ryšavého za splneným snom je príbehom úspechu založenom na kreativite, profesionalite a odhodlaní. Príbehom, o aké sa rok čo rok pokúšajú aj podnikateľky v našej súťaži. Aj rozhodnutie vykročiť v pracovnom živote vlastnou cestou je začiatkom príbehu. Nájsť v sebe odvahu začať nový život.

Ženy a diamanty spája mnohé. Každá je osobitá a nenahraditeľná. Rovnako ako drahé kamene, ktoré sa vo forme čistého uhlíka rodia vo vysokých teplotách v zemskom vnútri hlboko pod povrchom. Ženy nemôžu tušiť, kam ich vlastná iniciatíva a snaha o samostatnosť v podnikaní napokon privedie. Je to senzitívny proces, rovnako ako úprava v prírode nájdených drahokamov. Každopádne, tá cesta za to stojí. Tak ako brúsenie, čistenie, leštenie a ďalšie úpravy drahých kameňov. Vďaka nej vyzrejú do jedinečného šperku a začnú vyžarovať zvláštnu krásu.

Diamanty vyniknú najviac na ženách. O dôvod viac zapojiť sa stále prebiehajúceho ročníka súťaže. Jubilejného a v záplave diamantov, z čoho má Slovak Busines Agency ako organizátor súťaže veľkú radosť. „Dvadsiaty ročník, navyše presne tri dekády od novembrovej revolúcie, po ktorej začalo byť možné samostatne podnikať, si onu magickosť zaslúži,“ tvrdí riaditeľka súťaže Lucia Veselská. Všetky informácie o podujatí nájdete na našej stránke www.podnikatelkaslovenska.sk.