AKTUALITY

ROZMÝŠĽATE NAD TÝM, ŽE ZAČNETE PODNIKAŤ?
TAK TREBA NIEČO PODNIKNÚŤ!

Podnikateľka Slovenska 20. ročník

Podnikateľka Slovenska

20. ročník

Akreditácia médií

 

Vážení zástupcovia a zástupkyne médií,

dovoľujeme si Vás informovať, že Slávnostný galavečer jubilejného 20. ročníka prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska sa uskutoční 20. februára 2020 o 20:20 h. v slávnostných priestoroch Siene Ústavy SR v historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky pri príležitosti odovzdávania prestížnych cien Podnikateľka Slovenska 2019.

Slávnostný galavečer Podnikateľka Slovenska 2019 bude venovaný slávnostnému pripomenutiu 20. výročia súťaže Podnikateľka Slovenska, ktorej história siaha do roku 1989. V slávnostnom duchu tohto jubilea a spomienok sa taktiež ponesie galavečer a jeho program.

Dozviete sa víťazky jednotlivých kategórií 20. ročníka súťaže, ako aj to, ktorá z nominovaných dám získa jubilejný dvadsiaty titul Podnikateľka Slovenska.

Podrobnosti o súťaži ako aj informácie o aktuálnom dianí sa dozviete na

www.podnikatelkaslovenska.sk

 

V prípade Vášho záujmu mediálne pokrývať toto podujatie, radi by sme Vás požiadali, aby ste najneskôr do pondelka 17. februára 2020 potvrdili Vašu účasť na

podnikatelka@sbagency.sk

Tešíme sa na Vás v magický dátum 20. februára 2020 na Slávnostnom galavečeri jubilejného 20. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska!

S úctou,

Lucia Veselská, riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska

…………………………………………………………………………………………………..

Úspešné ženy budujú úspešné Slovensko! Podporte ich s nami.