Porota súťaže

Nominácie určia vybraní odborníci v oblasti podnikania, médií a športu, no o víťazkách rozhodnete vy svojimi hlasmi

Porota

 

Martin Holák

Po absolvovaní štúdia na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil do roku 2006 ako vedecký pracovník v Ústave politických vied SAV.  
 

Lucia Veselská

Po absolvovaní Ekonomickej univerzity v Bratislave na Fakulte podnikového manažmentu v roku 2003, pokračovala v štúdiu na Fakulte práva Univerzity Komenského v Bratislave…  
 

Rastislav Chovanec

Po ukončení štúdia na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave pracoval ako projektový manažér Sekcie priamych zahraničných investícií v Slovenskej agentúre pre rozvoj investícií a obchodu.  
 

Jaroslava Lukačovičová

Ako podnikateľka, sa viac ako desať rokov sa venuje účtovníctvu a daniam, aj so špecializáciou na účtovníctvo neziskových organizácií.  
 

Ján Palenčár

Viceprezident Slovenského živnostenského zväzu.  
 

Nora Lauková

Má 30-ročnú prax v oblasti neverbálnej komunikácie, ktorú študovala v USA, ako súčasť psychológie kriminológie a kriminalistiky.  
 

Daniela Grznárik

Absolvovala Právnickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave. 14 rokov sa venuje podnikateľskému poradenstvu a ďalšiemu vzdelávaniu podnikateľov v Bratislavskej regionálnej komore SOPK.  
 

VERONIKA VADOVIČOVA

Vyštudovala aplikovanú telesnú výchovu na Univerzite Palackého v Olomouci a sociálnu prácu na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce Sv. Alžbety. Je zamestnaná v Športovom centre polície Ministerstva vnútra.  
 

Adriana Tomeková

Dermatovenerologička MUDr. Adriana Tomeková pôsobí v Bratislave na vlastnej súkromnej klinike TOMAR. Korektívnej a laserovej dermatológii sa venuje viac ako 17 rokov.  
 

MÁRIA PODHRADSKÁ

Vyštudovala tlmočníctvo a prekladateľstvo anglického a španielskeho jazyka na Univerzite Komenského v Bratislave. Práca s deťmi ju vždy fascinovala, preto Stredná pedagogická škola bola jej jasnou voľbou.  
 

Marek Fašiang

Široká verejnosť ho aktuálne pozná ako sympatického herca z úspešného seriálu TV Markíza, Oteckovia, ale aj z Mesta tieňov či Rodinných prípadov. Už menej bol donedávna známy fakt, že vyštudoval právo a už počas štúdia otvoril svoju prvú kaviareň.