Kde nás stretnete

JE DÔLEŽITÉ PODPORIŤ KOMUNITU PODNIKATELIEK, KTORÉ ZDIEĽAJÚ ROVNAKÉ HODNOTY A VNÍMAJÚ PODNIKANIE AKO SPOLOČENSKY ZODPOVEDNÚ ČINNOSŤ

Woman Office

(4. 10. 2017, Bratislava) Diskusia v rámci podujatia „Deň súkromného podnikania so Slovak Business Agency“ aj o tom, či vôbec existuje ženské podnikanie, prečo stále viac žien zvažuje podnikanie ako kariérnu alternatívu a prečo je dôležité, aby existovali súťaže ako Podnikateľka Slovenska.

Originálna soška pre víťazku

(Október 2017, Bratislava) Víťazky súťaže Podnikateľka Slovenska sa môžu tešiť na originálnu sošku z dielne študentov Ateliéru skla Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Niekoľko týždňov prebiehala súťaž o najlepší návrh sošky, na ktorej sa podieľali miestni študenti. Dva víťazné návrhy sme vyberali z množstva atraktívnych stvárnení.

Talkshow Piate cez deviate

(25. 10. 2017, Bratislava) O fenoméne ženského podnikania a súťaži Podnikateľka Slovenska sa v Satori Stage porozpráva riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska Lucia Veselská s ďalšími úspešnými podnikateľkami.

Podnikateľka Slovenska na TV JOJ

(November – Január 2017, Bratislava) Vďaka nášmu generálnemu mediálnemu partnerovi TV JOJ sa budete môcť dozvedieť aktuálne informácie o súťaži Podnikateľka Slovenska ale o jej zákulisí a prípravách v divácky obľúbenej relácií TOP Star a samozrejme v relácii Noviny o 12.

Fashion podnikanie

(6. 11. 2017, Bratislava) Jesenné popoludnie na tému podnikanie s módou, ktoré patrí aktuálne k tým najatraktívnejším druhom biznisu. Príďte si okrem iného vypočuť aj príbeh mladej Slovenky, ktorá svoj školský projekt premenila na úspešné „recyklované“ podnikanie.

Relácia Garde v TV Ružinov

(13. 11. 2017, Bratislava) Súťaž Podnikateľka Slovenska predstaví jej riaditeľka Lucia Veselská v relácii Garde na TV Ružinov. Nie len o súťaži samotnej, ale aj všeobecne o fenoméne ženského podnikania sa porozpráva s moderátorkou relácie Karin Majtánovou.

Nominačný večer

(8. 12. 2017, Bratislava) Neformálna slávnostná večera s 12 vybranými podnikateľkami nominovanými odbornou porotou v rámci štyroch kategórií. Každá podnikateľka bude mať v rámci večera zároveň priestor predstaviť seba aj svoje podnikanie. O víťazke následne rozhodne široká verejnosť v hlasovaní od 12. decembra 2017 do 5. januára 2018.

Slávnostný galavečer

(10. 1. 2018, Bratislava) Slávnostné vyhlásenie a ocenenie víťaziek súťaže Podnikateľka Slovenska 10. januára 2018 v Stĺpovej sieni Slovenskej filharmónie historickej budove Reduty v Bratislave. Udeľovanie cien bude obohatené o kultúrny program a nebudú chýbať ani samotné inšpiratívne príbehy slovenských podnikateliek. Slávnostným večerom bude sprevádzať známy moderátor a herec Michal Hudák.