AKTUALITY

ROZMÝŠĽATE NAD TÝM, ŽE ZAČNETE PODNIKAŤ?
TAK TREBA NIEČO PODNIKNÚŤ!

Facebook + Instagram = veľká láska :)

Je známe, že sociálne siete sú efektívnym kanálom na podporu malých aj veľkých značiek. Ako ich však využívať pre svoju komunikáciu strategicky? Na našom networkingovom podujatí, ktoré je sprievodným podujatím 19. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska Úspech pristane každej a Akčných žien, sa dozviete množstvo informácií. Počas workshopov sa vám budeme individuálne venovať a večer vás čaká v spoločnosti akčných žien WOMANOFFICE Talk show!

Lístky sú dostupné free. Registrujte sa na tomto linku: https://tickpo.sk/detail/facebook-instagram-velka-laska-2718

#Facebook a #Instagram pre #podnikanie
Dve sociálne siete, ktoré sú ako bratia – v niečom príbuzné a v mnohom odlišné. Ich optimálny mix by mal využívať každý podnikateľ, bloger, handmade tvorca či profesionál.

Môžete sa tešiť na workshopy:
Instagram workshop: Ako vytvoriť kvalitné fotky pre váš Instagram?
– fotografický workshop zameraný na správny uhol pohľadu

Facebook workshop: Ako komunikovať na Facebooku a ako správne nastaviť reklamu v Ads Manageri
– workshop zameraný na vytváranie obsahu a jeho promovanie na Facebooku

Po workshopoch vás čaká inšpiratívna WOMANOFFICE Talk show, kde vyspovedáme úspešné podnikateľky, čo stojí za ich úspechom.

Womanoffice je podujatie a zároveň diskusný moderovaný formát, ktorý posúva tému podnikania žien na kvalitatívne nový level, v ktorom nielen diskutujeme, ale hlavne inšpirujeme. Womanoffice sa bude tentokrát konať priamo v domovských priestoroch Slovak Business Agency, pozývame každého, koho podnikanie a špeciálne podnikanie žien zaujíma a chce sa inšpirovať. O podnikaní ako životnej ceste, životnom štýle a šanci sa bude rozprávať s našimi finalistkami súťaže Kristínou Letkovou-Vašečkovou, ktorá je bábkoherečka, majiteľka divadla a agentúry MaKile a Miou Kurucová, ktorej podnikanie sa točí okolo psíkov, lebo založila prvú psiu pekáreň MLS keksíky pre psíky a kaviareň pre psíkov MLSkafé, pričom obe boli v 18. ročníku nominované v kategórii Inovatívna podnikateľka. Pozvanie prijali aj autori výnimočného projektu Party v 21. storočí, Katarína-Alžbeta Chabrečeková a Zuzana Senášiová. A samozrejme o fenoméne ženského podnikania, jeho podpore a pripravovanom 19. ročníku súťaže Podnikateľka Slovenska a jej novinkách bude diskutovať riaditeľka súťaže Lucia Veselská. Diskusiu bude moderovať Renáta Ďurišová.

Podujatie je odporúčané pre začínajúce, ale aj skúsené a etablované podnikateľky. Samozrejme pozývame aj všetky živnostníčky, handmade tvorcov, umelkyne, …., ktoré chcú využívať silu sociálnych médií na efektívnu komunikáciu o hodnotách, užitočnosti a unikátnosti svojho produktu/služby/značky.

Na koho sa môžete tešiť? 🙂

#FACEBOOK od LuLa Jakubcova
LuLa Jakubcova pre väčšinu známa ako Lula absolvovala Fakultu managementu Univerzity Komenského. Už počas štúdia ju zaujímal svet reklamy a marketingu. Stála pri založení PS:Digital a aktuálne pôsobí ako freelencer a pripravuje online stratégie pre rôzne agentúry a značky.

WOMANOFFICE Talk show hostia:

Marcela Mia Kurucova je bývalá novinárka, ktorá 8 rokov pôsobila v televízii ako redaktorka, kde sa okrem iných tém venovala najmä témam ohľadom pomoci zvieratám. Pred 5 rokmi založila firmu MLS keksíky pre psíky, ktorá ako prvá na Slovensku začala vyrábať doplnkové krmivo pre spoločenské zvieratá. V súčasnosti prevádzkuje prvú zdravú pekáreň a kaviareň MLSKAfé pre spoločenské zvieratá na Slovensku, v ktorej ponúka plnohodnotnú stravu pre psi a mačky. V spolupráci so špičkovými veterinármi sa stal MLS zároveň informačným centrom, pre každého kto má štvornohého priateľa a vytvorilo miesto pre „psíčkarskú“ komunitu, kde sa dá nielen kúpiť zdravá mlska, ale zároveň aj edukovať a spájať fanúšikov domácich miláčikov. Kaviareň pre psíkov sa postupne rozrástla o psiu škôlku, obchodík pre psíkov a momentálne v Hafparku pribudne aj veterinárna klinika a psí salón a ozónoterapia pre zvieratá. HAF park denná škôlka je jediné psie centrum svojho druhu, kde každý psíčkar nájde všetko pre svojho miláčika. Okrem toho sa aktívne venuje útulkom a pomoci zvieratám bez domova. V súťaži Podnikateľka Slovenska bola nominovaná v kategórii Inovatívna podnikateľka 2017, kde sa dostala až do finále.

Kika Letková-Vašečková je vyštudovaná bábkoherečka s viac ako 13 – ročnou praxou a na konte má odohraných cez 3000 predstavení. Myšlienka založiť Divadlo Rozprávkový svet MaKiLe vznikala postupne a pred tromi rokmi si otvorila vlastný divadelný priestor. Hranie s oživenými predmetmi sa osvedčilo u jej syna, ktorý sa v klasickom divadle bál tmy a zvukov, a tak začala hrávať po materských centrách s oživenými predmetmi. V súčasnosti ponúka jej Rozprávkový svet MaKiLe rôznorodé aktivity pre najmenších, okrem divadielka – napríklad aj Rozprávkovú tančiareň, Rozprávkové krúžky a iné. V súťaži Podnikateľka Slovenska bola nominovaná v kategórii Inovatívna podnikateľka 2017, kde sa dostala až do finále.

Lucia Veselská
Prečo stále viac žien na Slovensku zvažuje podnikanie a podniká? V ktorých oblastiach ženy najčastejšie podnikajú ? Čo je ich hlavnou motiváciou, ale aj prečo ich treba podporiť a aké novinky prinesie 19. ročník súťaže, bude diskutovať riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska, ekonómka Lucia Veselská, ktorá je sama úspešnou podnikateľkou a poradkyňou generálneho riaditeľa Slovak Business Agency.

Party v 21. storočí
Parta, kedysi tradičná súčasť ľudového odevu mladých bezdetných dievčat v 19. a 20. storočí, sa stala ústredným prvkom a inšpiráciou originálneho umeleckého projektu, ktorého cieľom je znovu zrodiť slovenské skvosty pomaly upadajúce do zabudnutia. Ich projekt je prínosom pre zachovanie kultúrneho dedičstva a symbolicky odhaľuje ľudové tradície súčasnému divákovi.

___________________________________________________________________ Podnikateľka Slovenska
Súťaž Podnikateľka Slovenska bola založená v roku 1999. Je súťažou všetkých podnikavých žien, ktoré sú inšpiráciou pre budúce podnikateľky a zároveň prostredníctvom nej chce Slovak Business Agency oceniť už etablované podnikateľky, ktoré úspešne v podnikaní realizujú svoju víziu a súčasne majú zmysel pre spoločenskú zodpovednosť. Pozitívnou publicitou úspešných podnikateliek chceme upozorniť verejnosť na pozitívny prínos podnikania a predstaviť podnikateľské úspechy, ktorými je možné rozvíjať tradičné hodnoty v kombinácii s inováciami a tvoriť aj zisk. Okrem toho účasťou v súťaži podnikateľky získajú nielen morálne ocenenie, ale aj nové impulzy a inšpiráciu pre svoje podnikanie a presvedčenie, že ich podnikanie má zmysel. Vďaka súťaži Podnikateľka Slovenska ich bude poznať celé Slovensko a bude na ne patrične hrdé. Súťažou Podnikateľka Slovenska chceme ženy – podnikateľky objaviť, podporiť a oceniť.

Staň sa aj Ty Podnikateľkou Slovenska: http://podnikatelkaslovenska.sk/prihlaska/. Viac na www.podnikatelkaslovenska.sk.

akcnezeny.sk
Akčné ženy sú projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní. Vďaka nášmu webu www.akcnezeny.sk s tebou zdieľame obsah, tipy od iných žien a inšpiratívne podujatia, ktoré organizujeme my alebo podobne zmýšľajúce ženy. Pridaj sa k nám: info@akcnezeny.sk


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /nfsmnt/hosting1_2/3/c/3cf8e9ed-32b2-40c1-80ed-9cd66fbf077f/podnikatelkaslovenska.sk/web/wp-content/themes/html5blank-stable/page-6.php on line 99